Yazılım iOS'tan Android (One UI)'e geçiş

Muxof0

Decapat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 5739G
Meslek
Öğrenci
Merhaba elime iPhone 6 Plus bar iPhone 11 ile S22 arasında kalmıştım galiba S22 alacağım ama bazı konularda tedirginim IOS'tan kesinlikle memnunum mesela iCloud müthiş çalışıyor Samsun'da geçtiğimde bu kadar iyi yedekleme olmayacağını bilsemde en azından galeri tarafında fotoğrafları vb. otomatik sonronize etme özelliği var mı veya farklı cihazlardan ulaşma. Google Drive'dan bahsetmiyorum Samsung Cloud'unu kapadı galiba direkt galeri içerisine entegre edilmiş bir sistem var mı?

Yorum sizlerde teşekkürler...

Merhaba elime iPhone 6 Plus bar iPhone 11 ile S22 arasında kalmıştım galiba S22 alacağım ama bazı konularda tedirginim IOS'tan kesinlikle memnunum mesela iCloud müthiş çalışıyor Samsun'da geçtiğimde bu kadar iyi yedekleme olmayacağını bilsemde en azından galeri tarafında fotoğrafları vb. otomatik sonronize etme özelliği var mı veya farklı cihazlardan ulaşma. Google Drive'dan bahsetmiyorum Samsung Cloud'unu kapadı galiba direkt galeri içerisine entegre edilmiş bir sistem var mı?

Galeride Onedrive ile yedekleme var

ICloud'da 5 GB ücretsiz yer var Android tarafında ise Google Drive size 15 GB ücretsiz yer veriyor.

Kullanılabiliyor. Microsoft'un olduğu için Samsung cihazlar kullanamaz diye bir şey yok. O zaman Drive'ı da IPhone'lar kullanamazdı.

Senkronize diyor? Google Drive ve Google Fotoğraflar senkronize çalışıyor.

ICloud'da 5 GB ücretsiz yer var Android tarafında ise Google Drive size 15 GB ücretsiz yer veriyor.

Senkronize diyor? Google Drive ve Google Fotoğraflar senkronize çalışıyor.
Google fotoğrafları sevmiyorum şuan zaten 200 GB iCloud’um var

BAktım 200 GB iCloud 20 tl 3 kişi kullanıyoruz 100 GBonedrive 45 lira

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı