Çözüldü iPhone 12 denetimli erişim kapatılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1deniz232

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone 12 Pro Max kullanıyorum ve yanlışlıkla denetimli erişim özelliğini açtım. Telefon şifresini giriyorum ama şifre yanlış diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Sesi aç düğmesine basıp çabucak bırakın, sesi kıs düğmesine basıp çabucak bırakın, sonra yan (açma/kapama) düğmeyi basılı tutun. Apple logosu görünene kadar düğmeyi bırakmayın. Bu hard reset yapacaktır ve denetimli erişimde kapanacaktır.
Denetimli erişime ayrı bir şifre belirleniyor bu nedenle olmuyor olabilir.
Telefonun yan tuşuna üç kere basınca Face ID sorması gerekiyor öncelikle. Parolayı doğru girdiğinizden emin misiniz?
Şurada ki adımlara bir göz atın derim. En olmadı ses açma ses kısma tuşuna basıp ardından yan tuşa basılı tutarak hard restart atın. Apple logosu geldiğinde bırakın cihaz açılsın tekrar bir kontrol edin. Ayarlara girip kapatın cihaz açılınca denetimli erişimi.

Sesi aç düğmesine basıp çabucak bırakın, sesi kıs düğmesine basıp çabucak bırakın, sonra yan (açma/kapama) düğmeyi basılı tutun. Apple logosu görünene kadar düğmeyi bırakmayın. Bu hard reset yapacaktır ve denetimli erişimde kapanacaktır.
Denetimli erişime ayrı bir şifre belirleniyor bu nedenle olmuyor olabilir.

Çözüm
Sesi aç düğmesine basıp çabucak bırakın, sesi kıs düğmesine basıp çabucak bırakın, sonra yan düğmeyi basılı tutun. Apple logosu görünene kadar düğmeyi bırakmayın. Bu hard reset yapacaktır ve denetimli erişimde kapanacaktır.
Denetimli erişime ayrı bir şifre belirleniyor bu nedenle olmuyor olabi.

Çok sağ olun düzeldi.

Geri
Yukarı