iPhone 13 yere düştü

yasin0610

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba herkese öncelikle başta belirteyim pimpirikli bir insanım ve bazı durumları çok kafaya takarım yaklaşık 1 ay önce aldığım iPhone 13 telefonumun kılıfını temizlemek için lavaboya götürdüm MediaMarkt artı hizmetlerde takılan ekran koruyucu ve hediye edilen şeffaf kılıf takılıyken elimden kaydı ve yaklaşık 40 Cm'lik bir yükseklikten klozet kapağına çarptı. Oradan da yere düşecekti tuttum elimle sizce bir şey olmuş mudur? Ekran koruyucu ve kılıf takılıydı kılıf ise telefonu saran ve geniş bir kılıf.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gözle görülür bir şey yok ise içerideki parçaların hasar görmüş olma ihtimali düşük. Gün içinde normal kullandığınız gibi kullanın. Eğer sıkıntı yok ise içeride ki parçalar da bir sorun yok demektir. Geçmiş olsun.

Yaklaşık 1 ay önce düştü benim kafama takılmaya başlayınca buraya yazayım dedim 1 aydır herhangi bir sorun sıkıntı yok zaten koruyucu ve kılıf vardı 40 Cm'den çarptı ama yine de içim rahat olsun diye buraya danışmaj istedim.

Yaklaşık 1 ay önce düştü benim kafama takılmaya başlayınca buraya yazayım dedim 1 aydır herhangi bir sorun sıkıntı yok zaten koruyucu ve kılıf vardı 40 Cm'den çarptı ama yine de içim rahat olsun diye buraya danışmaj istedim.

Bir sıkıntısı yoktur hocam. Takmayın kafaya.

Xiaomi kullanıyorım belki 50-60 defa düşmüştür. Hiç zarar görmedi. İP 13 gibi sağlam telefonun zarar göreceğini sanmam.

Dıştan hasar yese bile içten yemesi zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı