iPhone 14 Pro Max'den 15 Pro'ya geçilir mi?

Branko Tuskas

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, yaklaşık 11 aydır 14 Pro Max kullanıyorum. Bir süredir boyutundan şikayetçiyim ve Pro serisine geçmeyi düşünüyorum. Fakat 14 Pro Max 256'yı satıp 15 Pro 256 almaya kalkarsam üstüne tahminen 5-8 bin arası bir para eklemem gerekecek. Ya da 14 Pro 256 alacağım ve üste pek para eklemiycem. Ben 15 Pro almanın taraftarıyım fakat bu uğraşa değer mi hiç emin değilim. Benim asıl amacım hem telefonum değer kaybetmesin hem garanti süresi tekrar 2 yıl olsun hem de daha ergonomik bir modele geçiş yapayım. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 11 aydır 14 Pro Max kullanıyorum. Bir süredir boyutundan şikayetçiyim ve Pro serisine geçmeyi düşünüyorum. Fakat 14 Pro Max 256'yı satıp 15 Pro 256 almaya kalkarsam üstüne tahminen 5-8 bin arası bir para eklemem gerekecek. Ya da 14 Pro 256 alacağım ve üste pek para eklemiycem. Ben 15 Pro almanın taraftarıyım fakat bu uğraşa değer mi hiç emin değilim. Benim asıl amacım hem telefonum değer kaybetmesin hem garanti süresi tekrar 2 yıl olsun hem de daha ergonomik bir modele geçiş yapayım. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Birkaç yerde ısınma problemi yaşayanları okudum. Ben olsam birkaç hafta beklerdim.

Geçmeyin derim dünyanın en dayanıksız telefonunu üretmiş Apple 15 serisiyle beraber.
Ve bu da parasını hak etmeyen bir cihaz olduğunun ispatı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da arka tarafı hariç bir eksiklik göremedim, 50 kere düşürdükten sonra nasıl kırıldı demek ilginç. Ayrıca bu testler insan tarafından yapıldığını da unutmayın, düşüş açısı darbenin nereden aldığı önemli hususlardan biri.

Birkaç yerde ısınma problemi yaşayanları okudum. Ben olsam birkaç hafta beklerdim.
Evet bir süre inceleme ve kullanım tecrübesi üzerine videolar gelmesini bekleyeceğim sanırım. Çünkü yeni çıkan bir iphone modeliyle ilgili ilk defa bu kadar olumsuz yorum duyuyorum ve görüyorum. Gerçekten problemli bir Pro serisi çıkmış olabilir. Eğer öyleyse gidip 14 Pro alır geçerim.

Geçmeyin derim dünyanın en dayanıksız telefonunu üretmiş Apple 15 serisiyle beraber.
Ve bu da parasını hak etmeyen bir cihaz olduğunun ispatı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben telefonunu çok düşüren birisi değilim ve hep kılıf + ekran koruyucu ile kullanırım fakat bu sene gerçekten fazla narin görünüyor pro serisi. Şu durum yüzünden 14 Pro alınabilir.

Son düzenleme:
Şahsen hiç gerek yok 14 Pro Max gayet iyi bir telefon.

Geri
Yukarı