Çözüldü iPhone 15 Pro güç tuşuna basınca 2 saniye geç açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HCI

Hectopat
Yer
Laboratuvar
Arkadaşlar telefon dün elime geçti. İlk başta oluyor muydu tam hatırlamıyorum ama dün akşamdan beridir böyle. Kapatırken bastığımda sorunsuz kapanıyor ama açarken bastığımda 1-2sn gecikmeli açılıyor. Bir de bir şey fark ettim tam bastığım anda siyah ekrandayken Face ID tanımaya çalışıyor ve öyle açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim iPhone 12 Pro model iOS telefonumda da nadiren aynı sorunla karşılaşıyorum. Fakat güç düğmesini fazla kullanma ihtiyacı duymuyorum. Ekrana tıklayarak ya da sadece telefonu kaldırarak da kilit ekranına ulaşabiliyorum. Ayrıca donanımsal bir sorun gibi gözükmüyor muhtemelen bir sonraki güncellemede eğer gerçekten böyle bir sorun var ise düzelteceklerine eminim.

Ekranı tıklayarak açıncada aynı sorunla karşılaşıyorum. Ekrana tıklayınca da ilk önce Face ID tanıyıp sonra açıyor. Bende güncellemeyle düzelir diye düşünüyorum.

Sorunu çözdüm. Apple desteğe yazdım cihazı kapatıp açmamı söylediler ve sorun çözüldü.
Benim İphone 12 Pro model İOS telefonumda da nadiren aynı sorunla karşılaşıyorum. Fakat güç düğmesini fazla kullanma ihtiyacı duymuyorum. Ekrana tıklayarak yada sadece telefonu kaldırarak da kilit ekranına ulaşabiliyorum. Ayrıca donanımsal bir sorun gibi gözükmüyor muhtemelen bir sonraki güncellemede eğer gerçekten böyle bir sorun var ise düzelteceklerine eminim.

Benim iPhone 12 Pro model iOS telefonumda da nadiren aynı sorunla karşılaşıyorum. Fakat güç düğmesini fazla kullanma ihtiyacı duymuyorum. Ekrana tıklayarak ya da sadece telefonu kaldırarak da kilit ekranına ulaşabiliyorum. Ayrıca donanımsal bir sorun gibi gözükmüyor muhtemelen bir sonraki güncellemede eğer gerçekten böyle bir sorun var ise düzelteceklerine eminim.

Ekranı tıklayarak açıncada aynı sorunla karşılaşıyorum. Ekrana tıklayınca da ilk önce Face ID tanıyıp sonra açıyor. Bende güncellemeyle düzelir diye düşünüyorum.

Sorunu çözdüm. Apple desteğe yazdım cihazı kapatıp açmamı söylediler ve sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı