iPhone 5S mobil internet

nemesis

Hectopat
Öncelikle hepinize iyi akşamlar yakın zamanlarda telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Note 3 ve iPhone 5S vardı ama 5S stabilliği nedeniyle beni cezbetti. Ama aklıma takılan bir soru var. Ben avea'nın woops tarifesindeyim. 2 GB internet iPhone 5s için yeterli gelir mi acaba ?
Not : İnternet kullanımım daha çok sosyal paylaşım siteleri yoğunluklu.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım şeklinize bağlı olan bir şey. Turkcell 1GB Sınırsız Turbo internet paketi kullanıyorum, sadece Facebook + Twitter + Birkaç tane internet kullanan uygulama ile 10 günde bitiyor geri kalan 20 gün 96kbps işkencesini çekmek zorunda kalıyorum mesela. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hep açık kalsın diyorsan Ayarlar > Hücresel > aşağıda hücresel veriyi kullanan uygulamalar var onları kapatırsın sadece ihtiyacın olduklarını açık bırakırsın. Ben FreeZone 1GB Süper İnternet kullanıyorum yetiyor ve artıyor.

Bana 1GB bile yetiyor. Video izlemedikten sonra 2GB bitirmek zor. Bana 1 GB ucu ucuna yetiyor. Önceden 5 GB kullanıyordum, boşuna para veriyorum diye Full pakete geçtim. Biraz uğraşarak yettiriyorum 1 GB interneti.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı