Alıcı iPhone 6/6s Plus ve 7

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefon modelimi değiştirmek istediğimden başlıkta adı geçen cihazlara sahip olup satmak isteyen arkadaşlar yazabilirler. Cihazın kutulu faturalı olması tercih sebebidir. Kesinlikle kozmetik olarak temiz olmalı. Elimde iPhone 6 32 GB var takasta yapabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyorum. İlanımdan da ulaşabilirsiniz;

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...lefonu-modeller-iphone-6-32gb-740726184/detay

Hocam o fiyata iPhone 6s satılıyor siz iPhone 6 satmaya çalışıyorsunuz. Fiyatı bir daha düşünün bence.

Hocam o fiyata iPhone 6s satılıyor siz iPhone 6 satmaya çalışıyorsunuz. Fiyatı bir daha düşünün bence.

Hocam fiyatı 1450 olarak yazdım. İyice araştırdım temiz 6S 32 GB’lara 1500 yazıyorlar genelde. 1450 yazdıysam elbette bir pazarlık payı var. 1100 liraya parmak izi çalışmayan kasası çizikli telefonlar satılıyor. Ben bu telefona istediğim meblağı yazsam daha altı için pazarlık teklif edenler olacak. Hatta 1000 TL’ye alayım diye mesaj atanlar olacak. Fiyatın normalin çok az üstünde olduğunu biliyorum ancak kasıtlı olarak yaptım. Nitekim temiz, çalışmayan aksamı olmayan ve aksesuarları tam telefonlara genelde 1400 yazıldığını görmüşsünüzdür.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı