iPhone 6 şarj olmuyor

Enesxdd

Kilopat
Öncesinde de bu sorun olmuştu ancak telefoncuya götürdüğümde şarj soketini bir temizledi içinden bayağı toz çıktı, yaklaşık bir 2 ay falan rahatça şarj edebildim. Şimdi ise tekrar başladı içine bakıyorum toz yok, hafifçe kürdanla da temizledim bir şey gelmiyor zaten. Kabloyu takıyorum şarj almıyor telefon ancak kabloyu biraz sağa doğru ittirince alıyor bazen almıyor bazen sola ittirince alıyor bazen almıyor beni sinir ediyor. Şimdi arıza nerede anlayamıyorum, para olarak da kazıklanmak istemiyorum, ihtimalleri ve tamir ücretlerini biliyorsanız söyler misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablodan mıdır acaba? Çünkü evdeki diğer cihazlar Android deneme şansım yok kablodanmı değil mi diye. Acaba bir test yöntemi falan var mı?
Komşulardan sorun yakın olduğunuz bi komşu varsa onun kabloda dene başka türlü olmaz ama bence sorun kablo ben de yaşamıştım :D

Komşulardan sorun yakın olduğunuz bi komşu varsa onun kabloda dene başka türlü olmaz ama bence sorun kablo ben de yaşamıştım :D
Kablonunda kendine hayrı yok gibi inşallah ondandır :D.
Hocam sorun kabloda değil, arkadaşımın telefonunu şarj ediyor fakat benimkini etmesi için soldan veya sağdan baskı yapmak gerekiyor. Sorun nerede olabilir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı