iPhone 7 2023'te kullanılabilir mi?

warlert

Picopat
Mecburi olarak iPhone 7 kullanmak zorundayım abim sayesinde. Pil sağlığı 100, hasar yok. Yüksek gereksinimli oyunlar oynamayacağım daha çok sosyal medya ve film izlemek için kullanacağım. İsteklerimi karşılar mı?

3-4 sendir kullanıyorum, orjinal pili ile (%72 sağlığı) 1 günde 2 veya 3 kere şarj ettiğim oluyor. Sürekli powerbank ile geziyorum. 😅 Kullanacağın telefonun depolaması kaç GB? 32 yetersiz, sosyal medya uygulamaları, fotoğraflar falan derken yer kalmıyor, bu sefer donmalar başlıyor. Telefonda genel olarak donma yok ama mesela Instagramda bazen reelslarda videolar kasarak oynuyor. Mecburiysen kullanılabilir.

Kullanmak zorundaysan soruyu sormanın pek mantığı yok gibi 🙂
Kullanamayacağım kadarsa bozuşuruz çünkü. O yüzden sordum.

3-4 sendir kullanıyorum, orjinal pili ile (%72 sağlığı) 1 günde 2 veya 3 kere şarj ettiğim oluyor. Sürekli powerbank ile geziyorum. 😅 Kullanacağın telefonun depolaması kaç GB? 32 yetersiz, sosyal medya uygulamaları, fotoğraflar falan derken yer kalmıyor, bu sefer donmalar başlıyor. Telefonda genel olarak donma yok ama mesela Instagramda bazen reelslarda videolar kasarak oynuyor. Mecburiysen kullanılabilir.
Hocam çok fotoğraf çeken biri değilim zaten, çekersem de gerekli değilse siliyorum. Dolayısıyla depolamada pek sorun yaşatacağımı sanmıyorum. Instagramdaki donma depolama doluyken mi oluyor yoksa alan varken bile mi?

Hocam çok fotoğraf çeken biri değilim zaten, çekersem de gerekli değilse siliyorum. Dolayısıyla depolamada pek sorun yaşatacağımı sanmıyorum. Instagramdaki donma depolama doluyken mi oluyor yoksa alan varken bile mi?
Yukarıda arkadaşta bahsetmiş, şarj %40'tan aşağıda olunca görüntü ve ses kayıyor. Sorun pilde de olabilir depolamada da bilmiyorum. Çünkü depolama sürekli dolu, boşaltamadım. 😅

Yukarıda arkadaşta bahsetmiş, şarj %40'tan aşağıda olunca görüntü ve ses kayıyor. Sorun pilde de olabilir depolamada da bilmiyorum. Çünkü depolama sürekli dolu, boşaltamadım. 😅

Tamamen cihazla alakali bence. 128 GB'di benim telefonum ve 68'i bostu. Pil yeni degismisti.

1-2 ay öncesine kadar annem kullanmaktaydı. Cihazın kamerası ve ekranında ki sorunlar dışında bir problemi yoktu. Pil sağlığına dikkat etmek lazım. %69 pil sağlığı vardı o cihazda ve haliyle kasıyor üstüne pil su gibi gidiyordu. :D

2-3 sene daha kullanılabilir olduğunu düşünüyorum. Sosyal medya uygulamaları desteği çekmediği sürece sıkıntı yaşanmaz. iOS 15 kaldı ki halen modern bir sürüm. Yani iOS 16 olup olmaması şu an için bir önem teşkil etmiyor.

Geri
Yukarı