Banka/Kart iPhone kaç taksitle alınıyor?

Hocam ticari kredi kartı varsa 12 aya kadar yapıyorlar vatan MediaMarkt gibi yerler arkadaşıma 2 hafta önce vatandan aldık. Ama ticari kredi kartın yoksa kredi çektiriyorlar ama bayağı faiz biniyor.

Evet biliyorum arkadaşım da ticari kart ile aldı. Telefon kredisi çeksem olur mu?

Söyle herhangi bir yerde çalışmıyorsanız, ticaret kartınız yoksa taksit yapamazsınız diye biliyorum, eğer ticari kartınız varsa ise satıcı her ay oto parayı karttan alıyor, yani işsiz birine taksit seçeneği asla yok.

Herhangi bir yerde çalışmıyorum ama babamın şahıs şirketi var ama onun yerine kredi çekmeyi düşünüyorum kredi olayını anlatabilir misin?

Herhangi bir yerde çalışmıyorum ama babamın şahıs şirketi var ama onun yerine kredi çekmeyi düşünüyorum kredi olayını anlatabilir misin?
Babanızın şahıs şirketi varsa en mantıklısı ticari kredi kartı alması. Böylece Vatan'dan taksitli olarak alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Vatan, vade farkı koymuyor taksite de.

Kredi de çekilebilir ama çok mantıklı olmuyor kredi kartı seçeneği varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babanızın şahıs şirketi varsa en mantıklısı ticari kredi kartı alması. Böylece Vatan'dan taksitli olarak alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Vatan, vade farkı koymuyor taksite de.

Kredi de çekilebilir ama çok mantıklı olmuyor kredi kartı seçeneği varsa.

Vatanda kaç taksit biliyormusunuz

Hocam ticari kredi kartı varsa 12 aya kadar yapıyorlar vatan MediaMarkt gibi yerler arkadaşıma 2 hafta önce vatandan aldık. Ama ticari kredi kartın yoksa kredi çektiriyorlar ama bayağı faiz biniyor.

Hocam ticari ye kaç taksit oldu IPhone'a.

Eğer pos telekominikasyon olarak gözükmüyor ise aldıktan sonra bankanızın mobil uygulamasından 18 aya kadar taksit yapabilirsiniz faiz işi bankadan bankaya değişiyor. Mesela Amazon alışverişlerinde sonradan taksit oluyor.

Evet biliyorum arkadaşım da ticari kart ile aldı. Telefon kredisi çeksem olur mu?

Kredi olayında çok faiz biniyor diye biliyorum size bi sms attırıyorlar oradayken eğer kredi notunuz iyiyse limit çıkıyor o limit dahilinde alabiliyorsunuz. Direk mağazadaki çalışanlara aorarsanız yardımcı olurlar sms konusunda. Hepsiburada gibi yerler de o şekilde yardımcı oluyor.
Vatanda kaç taksit biliyormusunuz

Hocam ticari ye kaç taksit oldu IPhone'a.
World kart olması lazım 8 taksit yapıyordu kart 4 ay da erteleme verdi mobilden 12 ay taksite almış gibi oldu aslında.

Geri
Yukarı