iPhone SE 2020 kapalıyken şarjı azalıyor

Sco_rpion

Hectopat
Yer
Los Santos
Daha fazla  
Meslek
Yancı
Başlıkta belirttiğim telefonum kapalıyken şarjı gidiyor. Bazen 60'dayken 10dk sonra açıyorum 59 olmuş. Hatta gece 80 de bıraktığım şarj sabah kalktığımda 75 civarı oluyor. Bu bende mi böyle yoksa herkeste mi bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim telefonum kapalıyken şarjı gidiyor. Bazen 60'dayken 10dk sonra açıyorum 59 olmuş. Hatta gece 80 de bıraktığım şarj sabah kalktığımda 75 civarı oluyor. Bu bende mi böyle yoksa herkeste mi bilgilendirir misiniz?

Ben Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorum gece sarjı 80'ken sabah 60'a bile düşebiliyor

Norm
Normal hocam endişelenmeyin,ama geceleri düşük güç modunu açmayı deneyebilirsiniz,arka plandaki çoğu şeyi kapatıyo,vede eposta alma gibi şeyleride kapatıyo haberiniz olsun.

Tüm Apple kullanıcaların sorunu bu dostum yapacak bir şey yok arka plan güncellemelerini kapatabilirsiniz en fazla iPhone 12 kullanıyorum genelde 1 en fazla 2 gün gidiyor şarjı pil sağlığı %91

Yeni konular

Geri
Yukarı