iPhone X İçin Pil Önerisi

claptonite

Hectopat
iPhone X kullanıyorum ve pil sağlığı %80 civarında ve değiştirmek istiyorum fakat hangi pili alacağım karar veremiyorum, güvenmediğimden. Deneyimlediğiniz, güvendiğiniz markalar varsa paylaşabilir misiniz?

Bu arada KKTC'de yaşadığım için Apple'a götüremiyorum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deji ve ya Delta marka batarya takıyorlar genelde, onlardan birini takabilirsiniz. Telefonun Pahalı olduğunu düşünürsek Applein Yetkili servis sağlayıcına giderseniz onlar da işlem yaparlar. Apple'ın kendi yetkili teknik servis sağlayıcısına götürmeniz gerekmektedir.

iPhone X kullanıyorum ve pil sağlığı %80 civarında ve değiştirmek istiyorum fakat hangi pili alacağım karar veremiyorum, güvenmediğimden. Deneyimlediğiniz, güvendiğiniz markalar varsa paylaşabilir misiniz?

Deji batarya almanı tavsiye ederim.

Deji kullanmayı ben de düşündüm fakat iPhone 6 kullanırken takmıştım ve baya kötü çıkmıştı ama hemen iade alıp yenisini yolladılar sağ olsunlar fakat şimdi yorumlara baktığımda baya sıkıntılı gibi

•Deji (Woyax)
•Rova

Yeni konular

Geri
Yukarı