iPhone XR iOS 17.3 güncellenmeli mi?

Benim bataryanın markası RECCI diye bişey. İnternette Baseus ayarında aksesuar ürünleri var aliexpresste de var. Güvenilir bir firmaya benziyor ama Baseustan bi tık pahalı aksesuar ürünleri. Bir de iphone 11 gibi kapış kapış satılan taze ürün de değil bir sene beklemiş bir bataryaydı.

Benim bataryanın markası reccı diye bir şey. İnternette Baseus ayarında aksesuar ürünleri var AliExpress'te de var. Güvenilir bir firmaya benziyor ama Baseus'tan bir tık pahalı aksesuar ürünleri. Bir de iPhone 11 gibi kapış kapış satılan taze ürün de değil bir sene beklemiş bir bataryaydı.

Isınma sıfır mı hocam kullanırken kılıfsız test eder misin?

Isınma orjinal bataryada nasılsa aynısı oyunlarda. Isınmanın sağlam bir bataryayla alakası olmaz genelde. Belki batarya değişimi sırasında bi direnç falan kopmuş olabilir ya da üstü grafen kaplı aliminyum tenekeler takılmamıştır vs vs bir sürü sebep olabilir. Telefona hard reset attığında ve kutudan yeni çıktığında arkaplanda bir iki gün ısınır bir sürü sebebi var. Video çekerken görüntülü görüşmede falan ısınır.

Eğer XR ile pubg oynuyorsan zaten fan kullanmadan oynama gibi bi şansın yok odanın buz gibi olması lazım. Ben her zaman fanla oynadım.

Isınma orjinal bataryada nasılsa aynısı oyunlarda. Isınmanın sağlam bir bataryayla alakası olmaz genelde. Belki batarya değişimi sırasında bi direnç falan kopmuş olabilir ya da üstü grafen kaplı aliminyum tenekeler takılmamıştır vs vs bir sürü sebep olabilir. Telefona hard reset attığında ve kutudan yeni çıktığında arkaplanda bir iki gün ısınır bir sürü sebebi var. Video çekerken görüntülü görüşmede falan ısınır.

Eğer XR ile pubg oynuyorsan zaten fan kullanmadan oynama gibi bi şansın yok odanın buz gibi olması lazım. Ben her zaman fanla oynadım.
Hocam telefoncuya götürdüm 13 14 pro max bile ısınıyor çok doğal dediler

Geri
Yukarı