İsmini unuttuğum üç bölümlük YouTube animasyon serisi

Halaxsi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Bahsettiğim animasyon serisi üç bölümden oluşuyordu. İlk bölümde yeşil bir hırka giymiş genç bir çocuk okuldan çıktıktan sonra zorbalara sataşıyordu ve onlardan kaçıyordu, ancak en sonunda bir ara sokakta yakalanıp onlardan dayak yiyordu, akşam saatlerine doğru bir ara sokakta ayılıyordu ve parka gidip uysal bir köpek ile beraber ağaç altında oturarak akşam manzarasını izliyordu. İkinci bölümün konusunu hatırlamıyorum ancak üçüncü bölümde köpeği hayvan merkezlerine götürüyorlardı ve bizim çocuk gizlice oraya sızıp görevlilere fark edilmeden köpeği kurtarmaya çalışıyordu ve başarılı oluyordu da. Bu üç bölümlük YouTube animasyon serisinin ismini bulabilir misiniz?
Bu üç bölümü de 2020'nin başlarında izlemiştim. YouTube'daydı. 2D bir animasyondu. Bölümlerde kimse konuşmuyordu o yüzden animasyonda konuşulan dili hatırlamıyorum ancak yapan kişinin büyük ihtimalle İngiliz olduğunu hatırlıyorum. Bölümler 5-10 dakika süreye sahipti. Bir sürü detay hatırlıyorum, üç senedir üç bölümlük şu seriyi arıyorum YouTube'da ve internette ancak bulamıyorum. Son çare olarak buraya yazıyorum artık. Eğer bulursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Bobby's Park dediğiniz şeyi bulamadım nerede? Youtube'da bulamadım öyle bir animasyon.
Hocam ben de Dailymotion'da bulmuştum da şu an bulamıyorum. Geçmişi temizlemiştim, nedense ilginç bir şekilde aradığımda çıkmıyor şimdi.

Hocam ben de Dailymotion'da bulmuştum da şu an bulamıyorum. Geçmişi temizlemiştim, nedense ilginç bir şekilde aradığımda çıkmıyor şimdi.
Hocam benim dediğim animasyon Youtube'da. Dailymotion'da ya da başka bir yerde değildi diye hatırlıyorum. Youtube'da olduğunu kesin olarak söyleyebilirim.

Videoyu beğendiyseniz eğer beğenilenler listesinde eskiye gidip oradan bulabilirsiniz. Bakmakta fayda var eğer aynı hesabı hala kullanıyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı