İtempazar'dan alınan Valorant hesabı geri çekilirse dava açılabilir mi?

Ressy

Femtopat
Daha fazla  
Ben Itempazar'dan Valorant hesabı alacağım fakat adam hesabı geri çekerse dava etme ve parayı geri alma şansım var mı?

O tarz sitelerde satılan hesaplar genellikle çalıntı oluyor. Hesabı çalınan kişi, teorik olarak sizi bile dava edebilir. Tabii bir Valorant hesabı için dava açmakla uğraşan olur mu, bilmiyorum.

Ben Itempazar'dan Valorant hesabı alacağım fakat adam hesabı geri çekerse dava etme ve parayı geri alma şansım var mı?
Dava edip 2 yıl uğraşmayı göze alıyorsan olabilir ama Valorant hesap alma ve satma yasal bir şey değil başında sizde suçlu oluyorsunuz, zaten dava açıp uğraşmak hesabın 4-5 katı para eder ondan dolayı hesap geri çekilirse hiç dava açarım diye kendinizi avutmayın.

Ben ıtempazar'dan Valorant hesabı alacağım fakat adam hesabı geri çekerse dava etme ve parayı geri alma şansım var mı?

Sikayet ederseniz onun evine kagıt gelir kagıtan korkup parayı verir diye düşünüyorum.
Ama bu anlık olarak degil 1 yıl sonra falan oluyor kagıt gelince korkmasa adam davayı kazanır o bakımdan riskli.

Geri
Yukarı