İtemsatış aldığı bilgilerle ne yapıyor?

glow021

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba İtemsatış'da adımı vermemek istediğim bir mağaza sahibiyim ve İtemsatış'ın bilgilerimizi çalıyor mu diye bu konuyu açtım. 3 aydan beri Valorant hesabı satıyorum, aldığım paralar güvenli hesap statüsüne düşüyor. Bu da parayı sitede kullanamıyorum ancak sitedeki güvenli hesap statüsündeki parayı bankama çekip geri yatırabiliyorum. Bana kalırsa adamlar legal ve illegal şekilde bir iş yapıyor. Şöyle açıklayayım; sen bana bilgilerini verirsen ben sana sattığın ilandan daha az komisyon alırım, eğer sen bana bilgilerini vermezsen senden daha fazla komisyon alırım demek istiyor anladığım kadarı ile. Ve şöyle bir olay var sitede size örnek veriyorum siteden bir Valorant hesabı aldınız ancak adam sizi dolandırdı ve bilet atıp para iadesi istediniz ama para iadesini sadece satıcı cevap vermez ise iade yapıyor. Satıcı size cevap verdi ve dolandırdı bilet attınız ve dedikleri şey satıcının telefonuna bildirim gönderdik vs. 3-4 defa hala cevap vermedi derseniz ise, sen bir kez daha mağaza satıcısının telefonuna bildirim gönderdik ,mağaza satıcısı tekrar cevap vermez ise, adli işlemleri savcılığa başvurup suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Gayet güzel gözüküyor ama 15-16 yaşlarında bir genç olsan 500 TL için bir kişiye dava açar mısın? Ya da şöyle düzelteyim 500 TL için bir kişiye dava açıp avukat parası vs. için uğraşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba İtemsatış'da adımı vermemek istediğim bir mağaza sahibiyim ve İtemsatış'ın bilgilerimizi çalıyor mu diye bu konuyu açtım. 3 aydan beri Valorant hesabı satıyorum, aldığım paralar güvenli hesap statüsüne düşüyor. Bu da parayı sitede kullanamıyorum ancak sitedeki güvenli hesap statüsündeki parayı bankama çekip geri yatırabiliyorum. Bana kalırsa adamlar legal ve illegal şekilde bir iş yapıyor. Şöyle açıklayayım; sen bana bilgilerini verirsen ben sana sattığın ilandan daha az komisyon alırım, eğer sen bana bilgilerini vermezsen senden daha fazla komisyon alırım demek istiyor anladığım kadarı ile. Ve şöyle bir olay var sitede size örnek veriyorum siteden bir Valorant hesabı aldınız ancak adam sizi dolandırdı ve bilet atıp para iadesi istediniz ama para iadesini sadece satıcı cevap vermez ise iade yapıyor. Satıcı size cevap verdi ve dolandırdı bilet attınız ve dedikleri şey satıcının telefonuna bildirim gönderdik vs. 3-4 defa hala cevap vermedi derseniz ise, sen bir kez daha mağaza satıcısının telefonuna bildirim gönderdik ,mağaza satıcısı tekrar cevap vermez ise, adli işlemleri savcılığa başvurup suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Gayet güzel gözüküyor ama 15-16 yaşlarında bir genç olsan 500 TL için bir kişiye dava açar mısın? Ya da şöyle düzelteyim 500 TL için bir kişiye dava açıp avukat parası vs. için uğraşır sınız?
Hocam ekran kaydı alsanız hiç bir sorun çıkmaz. Bilgilere gelirsek sanmıyorum çünkü 256 bit şifreleme kullanıyorlar.

Merhaba İtemsatış'da adımı vermemek istediğim bir mağaza sahibiyim ve İtemsatış'ın bilgilerimizi çalıyor mu diye bu konuyu açtım. 3 aydan beri Valorant hesabı satıyorum, aldığım paralar güvenli hesap statüsüne düşüyor. Bu da parayı sitede kullanamıyorum ancak sitedeki güvenli hesap statüsündeki parayı bankama çekip geri yatırabiliyorum. Bana kalırsa adamlar legal ve illegal şekilde bir iş yapıyor. Şöyle açıklayayım; sen bana bilgilerini verirsen ben sana sattığın ilandan daha az komisyon alırım, eğer sen bana bilgilerini vermezsen senden daha fazla komisyon alırım demek istiyor anladığım kadarı ile. Ve şöyle bir olay var sitede size örnek veriyorum siteden bir Valorant hesabı aldınız ancak adam sizi dolandırdı ve bilet atıp para iadesi istediniz ama para iadesini sadece satıcı cevap vermez ise iade yapıyor. Satıcı size cevap verdi ve dolandırdı bilet attınız ve dedikleri şey satıcının telefonuna bildirim gönderdik vs. 3-4 defa hala cevap vermedi derseniz ise, sen bir kez daha mağaza satıcısının telefonuna bildirim gönderdik ,mağaza satıcısı tekrar cevap vermez ise, adli işlemleri savcılığa başvurup suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Gayet güzel gözüküyor ama 15-16 yaşlarında bir genç olsan 500 TL için bir kişiye dava açar mısın? Ya da şöyle düzelteyim 500 TL için bir kişiye dava açıp avukat parası vs. için uğraşır mısınız?
Bilgilerimiz zaten çoluk çocuğun elinde ona pek takmayın hocam. Ama evet haklisiniz herhangi bir dolandırıcılık durumunda satıcı cevap verince ticket otomatik kapanıyor saçma bir durum. Mailli hesap satıyor musunuz hemde hocam? Dürüst bir satıcıya benziyorsunuz bir tane mailli hesap alacağım da sizden alayım.

Bilgilerimiz zaten çoluk çocuğun elinde ona pek takmayın hocam. Ama evet haklisiniz herhangi bir dolandırıcılık durumunda satıcı cevap verince ticket otomatik kapanıyor saçma bir durum. Mailli hesap satıyor musunuz hem de hocam? Dürüst bir satıcıya benziyorsunuz bir tane mailli hesap alacağım da sizden alayım.

Maalesef şu anlık hesap satmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı