İtemsatış sitesinde para kaldı

jtoxi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. En baştan konuya gireyim. 3 ay önce item satış sitesinden PUBG Mobile hesabı sattım alıcı ile ilk başta sorun çıktı aramızda, bilgilerden birini yanlış vermiştim daha sonrasında düzelttim ve konuyu kapattım. Bundan 2 gün öncesine kadar itemsatışa girmiyordum geçen bir gireyim Valorant Battle Pass alayım dedim hesabıma 225 TL yatırdım. Bir baktım hesabım kısıtlanmış ne bir ürün alabiliyorum ne de parayı geri çekebiliyorum. Bunlar yapamazken hesaba para yatırmama izin veriliyor ama 😀 bu eleman herhalde ilk bilgiler yanlış diye desteğe yazmış direkt destekte benim hesabı kısıtlamış. He bir de benden alıp daha yüklü bir paraya satmış hesabı uyanık yav. Desteğe yazdım PUBG hesabı sattığım kişinin sorununu çözün sonra alıcınız desteğe sizin kullanıcı adınızı yazıp kısıtlanmasının kaldırılmasını talep ediyorum yazarsa kalkar dedi. Ben de sattığım elemana yazdım dedim böyle böyle ama mesajlara görüldü attı sanırsam uğraşmak istemedi. Şimdi ben ne yapacağım? Destek de diyor yazmazsa kalkmaz kardeşim kısıtlaman. Sizce ne yapayım o parayı unutayim mi yoksa bir şekil alabilme ihtimalim var mı? Gençler bilirsiniz kolay kazanılmaz para bir yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı