İthalatçı garantili PS5 içinden replika kol çıkabilir mi?

SerhatOZP

Kilopat
Dün akşam N11 üzerinden teknodeposu satıcısından ürünü satın almış bulundum. Slim CD'li versiyonu satın aldım. İthalatçı garantili PlayStation 5'lerde kutunun açılıp içindeki güç kablosunun ülkemizdeki prizlere uyumlu olanı ile değiştirildiğini ürünü sipariş verdikten sonra öğrendim. Ben çevirici aparatı kutunun yanında gönderirler diye düşünmüştüm. Aklımda şu soru var "kutuyu açıp kabloyu değiştiren adam DualSense kontrolcüsünü de başka bir kontrolcüyle (kullanılmış veya orijinal olmayan) değiştirmiş olmasın?". Bu konuda kozmetiğe elbette bakıp çizik vs. var mı yok mu kontrol edeceğim. Fakat kolun kozmetik dışında orijinalliğini nasıl kontrol edebilirim? Konsolu ilk açtığımızda sanırım bir oyun başlıyor tanıtım oyunu gibi bir şey, o kısımda adaptive trigger ve haptic feedback olayını deneyimlediğimde anlamam mümkün müdür? Bir de kolların eski versiyonları ile değiştirildiğini de duydum, yani kronik sorunları olan versiyonlar ile, bunu da anlamanın bir yolu var mıdır?

Dualsense'in replikaları piyasada pek yok, anlamanız da kolay olur. Sizin bahsettiğiniz replika kol ekleme olayı genelde teşhir ürünü PS3'lerde oluyor. İyi bir satıcıdan alırsanız bu durum ile karşılaşma olasılığınız çok çok düşük olacaktır.

Geri
Yukarı