İyonlu iyonsuz saç kurutma makinesi farkları nelerdir?

karambyte

Kilopat
Normalde powertec kullanıyorum ancak bozuldu. Yenisini almayı düşünüyorum. Fön makineleri çok radyasyon yayar mı? Bir de negatif iyon teknolojisi olan saç kurutma makineleri var. Araştırdığımda zararı olmadığını yazıyordu hem saça hem vücuda. Bilgisi olan var mıdır?

Çok pahalı olanlar hariç ben bir fark göremedim. İyonlu diye Remington aldım saçlarımı Powertec markaya göre daha çok kabartıyor.

100 yıllık saç kurutma teknolojisinden nasıl daha fazla para sıkarız diye ortaya çıkmış saçma şeyler bu iyonlular. İşini yapan ekonomik bir saç kurutma makinesi olsun yeter.

Radyasyon çok yayar mı acaba iyonsuzlar? Ya da iyonlu iyonsuz arasındaki fark olarak bakarsak iyonlu daha mı az radyasyon yayar?

Radyasyon çok yayar mı acaba iyonsuzlar? Ya da iyonlu iyonsuz arasındaki fark olarak bakarsak iyonlu daha mı az radyasyon yayar?

Saç kurutma makinesinin ne radyasyonu affedersin, günde 10 saat suratına tutmayacaksın bunu haftada kaç saat kullan toplam 1? 2?. En fazla. Yani evdeki televizyon, monitör vb. yarım günde saç kurutma makinesinin haftada yaydığından fazlasını yayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı