Jailbreak nasıl silinir?

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiyen iPhone 6 mı biraz renklendirmek amaçlı JB yapayım dedim.

Checkrain'i beceremeyince ben de Freya'yı indirerek JB yaptım.

Güldüm eğlendim. daha sonra kaldırmak istedim. Fakat Cydia uygulaması bir türlü silinmiyor.

Telefona format attım gitmedi. Eski bir yedeklememe geri döndüm yine gitmedi. O orada durdukça sinir ediyor beni.

Cydia uygulamasını ve Tweak'leri tamamen telefondan nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eskiyen iPhone 6 mı biraz renklendirmek amaçlı JB yapayım dedim.

Checkrain'i beceremeyince ben de Freya'yı indirerek JB yaptım.

Güldüm eğlendim. daha sonra kaldırmak istedim. Fakat Cydia uygulaması bir türlü silinmiyor.

Telefona format attım gitmedi. Eski bir yedeklememe geri döndüm yine gitmedi. O orada durdukça sinir ediyor beni.

Cydia uygulamasını ve Tweak'leri tamamen telefondan nasıl silebilirim?
Temiz restore edemedin sanırım.

Temiz restore edemedin sanırım.

Restoreden kasıt ne bilmiyorum ama şöyle bir şey yaptım.

Ben Freya ve Cydia'nın üzerine basılı tutarım kaldır derim kalkar sanıyordum :) Freya bu şekilde kalkıyor ama Cydia kalıyor. Ama ne açılıyor ne de siliniyor.

Tekrardan Freya'yı yüklersem Cydia bu sefer açılabiliyor. Açıldığında daha önce indirmiş olduğum tüm Tweak'ler filan tekrar aktif oluyor.

Birkaç video izledim kaldıran bir uygulama var onu kurdum ama o da kaldırmadı.

Türkçe bu işi bilen anlatan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Restoreden kasıt ne bilmiyorum ama şöyle birşey yaptım.

Ben freya ve cydia nın üzerine basılı tutarım kaldır derim kalkar sanıyordum :) freya bu şekilde kalkıyor ama cydia kalıyor. Ama ne açılıyor ne de siliniyor.

Tekrardan freya yı yüklersem cydia bu sefer açılabiliyor. Açıldığında daha önce indirmiş olduğum tüm tweakler filan tekrar aktif oluyor.

Birkaç video izledim kaldıran bir uygulama var onu kurdum ama oda kaldırmadı.

Türkçe bu işi bilen anlatan yok mu ?
Ben biliyorum ama zahmet gerektiren bir iş. Temiz restore istersen ona yardım ederim. Diğer elle kontrol isteyen emek işi.

Geri
Yukarı