Kaliteli flash bellek önerisi

USB 3.2 gen1 olan flaşın 5 mb/sn olması gerçekten enteresan.
Gerçekten enteresan hocam. Bende anlamadım, cidden öyle bir hız verdi ki. Bu hız sadece bende mi var diye baktım. Recep Baltaş'la aynı hızları almışız. Ayrıca sponsor diye pek o da yazma hızının kötü olduğunu söylemiş.. Ayrıca hız konusunda 30MB gösteriyor, fakat sonrasında düşmeler yaşanıyor. 30, 29, 28 ve 27 diye aşırı hız düşüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SanDisk'te plastik ama galiba.
Evet hocam SanDisk plastik ama, hız konusunda cidden aşırııı F/P. 128GB mdoeli için bir şey bilmiyorum, ama 64GB fişek diyeceğim.

Gerçekten enteresan hocam. Bende anlamadım, cidden öyle bir hız verdi ki. Bu hız sadece bende mi var diye baktım. Recep Baltaş'la aynı hızları almışız. Ayrıca sponsor diye pek o da yazma hızının kötü olduğunu söylemiş. Ayrıca hız konusunda 30 MB gösteriyor, fakat sonrasında düşmeler yaşanıyor. 30, 29, 28 ve 27 diye aşırı hız düşüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hocam SanDisk plastik ama, hız konusunda cidden aşırııı F/P. 128 GB mdoeli için bir şey bilmiyorum, ama 64 GB fişek diyeceğim.

256 GB alıp geçeceğim vallahi başka model öneren yoksa arkadaşlar.

256 GB alıp geçeceğim vallahi başka model öneren yoksa arkadaşlar.
Hocam size önerdiğim Sandisk modeli en ucuz Amazon'da var. Sadece amazon adlı satıcıdan almanızı öneririm. 30 gün içerisinde iade oluyor. Beğenmezseniz şak diye yapıştırırsınız iadeyi.

Geri
Yukarı