Kaliteli Sixpad Abs Nereden Alınır?

flawles

Hectopat
Arkadaşlar ben Sixpad Abs almak istiyorum yalnız, internette bir sürü satıcı var ve hangisi güvenli ve kaliteli bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Sixpad Abs almak istiyorum yalnız, internette bir sürü satıcı var ve hangisi güvenli ve kaliteli bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Bu ürünler gerçekten işe yarıyor mu ? Bana pek gerçekçi gelmiyor açıkçası. Bu ürünü kullanan birinden görüp de mi almaya karar verdiniz ?

Bu ürünler gerçekten işe yarıyor mu ? Bana pek gerçekçi gelmiyor açıkçası. Bu ürünü kullanan birinden görüp de mi almaya karar verdiniz ?
Açıkçası bilemiyorum, arkadaşımdan değil ama aklıma geldi bir bakayım araştırayım dedim bir sitedeki yorumları gördüm baya yorum vardı ve neredeyse hepsi olumluydu almaya karar verdim ama hangisi iyi ve kaliteli bilemiyorum.

Kim cikartmis ise bu aleti gercekten buna inananlardan iyi para kopariyordur. Siz onu 20 yil kullanin size bir faydasi olmaz. Karin kasi istiyorsaniz gidiceksiniz bir spor salonuna veya bir set satin alacaksiniz, gunluk sporunuzu yapacaksiniz.

Kim cikartmis ise bu aleti gercekten buna inananlardan iyi para kopariyordur. Siz onu 20 yil kullanin size bir faydasi olmaz. Karin kasi istiyorsaniz gidiceksiniz bir spor salonuna veya bir set satin alacaksiniz, gunluk sporunuzu yapacaksiniz.
Biraz geç oldu ama zaten günlük sporumu ve diyetimi yapıyorum bu alet destek olarak kullanılan bir alet hiç bişey yapmadan zaten bir işe yaramaz .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı