YouTube Kanal nasıl silinir?

snowman0

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bir aptallık yapıp saçma bir YouTube kanalı oluşturmuştum zamanında. Bir kere sildim tüm abonelikler kaydedilenler ve beğeniler gitti. Şimdi tekrar en son oluşturduğuma hiç video yüklemedim. Bunu nasıl silebilirim beğeniler abonelikler vs kaybolmadan?

Onun yolu önceden yaptığınız gibi yapmak, yani beğenilenler kaydedilenler abonelikler hepsi gidecek. Ama sadece videoları seçip onları silebilirsin.

Yanlış bilgi
Hocam sağ olun ama direkt silmek istiyorum.

Kanal silmek diye bir şey yok, videoların hepsini gizliye alabiliyorsunuz sadece ama kanal silmek istiyorsanız Google hesabınızı kapatmanız veya YouTube ilkelerine aykırı davranışlar sergilemeniz gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanal silmek diye bir şey yok, videoların hepsini gizliye alabiliyorsunuz sadece ama kanal silmek istiyorsanız Google hesabınızı kapatmanız veya YouTube ilkelerine aykırı davranışlar sergilemeniz gerekiyor.

Google hesabını kapatırsa hesabına kayıtlı her şifre ve önemli hesaplar gidecek. Bu yöntem sağlıksız.

Hocam kanalda video yok
Dostum o zaman senin bir kanalın değil profilin olmuş oluyor.

Google hesabını kapatırsa hesabına kayıtlı her şifre ve önemli hesaplar gidecek. Bu yöntem sağlıksız.
Bildiğim kadarıyla başka yöntemi yok dostum okuduktan sonra yorum yapman daha mantıklı olur tabi sen google hesabını kapatmadan profilini silmeyi biliyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı