Killer Wi-Fi 6 AX1650i sürücü güncelleme

Turuncu80

Hectopat
Sabahtan beri görseldeki hatatı alıyorum. Wi-Fi yeri girtmekle birlikte Bluetooth da gitti. Yardımınızı bekliyorum. Acer AN-515 57. Ekstra olarak bazen kod 10 hatası da alıyorum

IMG_20221204_133120.jpg

@SunSet @Yener K. sürücüyü başta bir şekilde çalıştırdım sonra Intel'in sürücü kurma uygulaması vardı (web sitesine atıp güncelleyen) orada Intel'in yerine Windows'un sürücüsünü yükledi.

Attığınız dosyalardaki setup yerlerini çalıştırmıştım fakat bir işe yaramadılar. Eğer yanlış yapıyorsam sürücü güncellemeyi kısa videoya çekip atar mısınız@sunset @Yener K.

Dosya Ekleri

• 2022-12-04 (1).png
    2022-12-04 (1).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntüde sorun yok gibi görünüyor. Update ile her zaman doğru sürücü gelmeyebilir.

Arkadaşlar başka biri bu konuya bakacak olursa diye yazıyorum başka bir arkadaş da böyle bir konu açmış o da cevabı yeni Wi-Fi zımbırtısı almakla çözmüş ben de Windows 11'den Windows 10'a düşüreceğim sistemi eğer çözülürse ve unutmazsam yazarım.

Deneyebilirsiniz hocam. Wi-fi adaptör de sıkıntılı olabilir.

Hocam format attıktan sonra bir daha denedim sıkıntı Intel'in yeni Killer kontrol centerındaymış bir daha formatlayınca şimdilik sıkıntı yok tabii Intel sürücüsünü güncellemedim.

Ben yazılımsal düşünüyorum, daha önce senin bilgisayarının Wi-Fi, LAN ve ekran kart sürücülerini sorunsuz şekilde güncelleyip yüklemiştim öyle şikâyet geri almadım. Vaktim olsa uzaktan bağlanıp kontrol ederdim maalesef ki bu ara vakitim yok.

Son bir güncelleme yapayım sıkıntı yine başladı ya iade edeceğiz ya da garantiye yollayacağız.

Ben yazılımsal düşünüyorum, daha önce senin bilgisayarının Wi-Fi, lan ve ekran kart sürücülerini sorunsuz şekilde güncelleyip yüklemiştim öyle şikâyet geri almadım. Vaktim olsa uzaktan bağlanıp kontrol ederdim maalesef ki bu ara vakitim yok.

Eyvallah düşünmen yeterli fakat ben Intel'in uygulamasıyla da denedim olmadı el ile sürücü güncellemeyide başka şekilde bilmiyorum belki bazı cihazlar sıkıntılıdır bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı