Kilo almak için besin önerisi

Ben de 16 yaşındayım. Boy 1.82, kilo 57. Kilo alma yöntemleri hakkında bilgisi olan varsa diye takipteyim. Fakat size tavsiyem "Sağlıklı veya sağlıksız kilo fark etmez." diye bir cümle kurmayın. Tabii ki fark eder.

Yazın günde 6 öğün yemek yiyordum. O 3 ayın sonucunda sadece 3 kilo civarı alabildim. Onları da zaten okul başlayınca istemeden verdim. Sizin de metabolizmanız benimki gibi hızlıysa endişelenmeyin, bu yaşlarda normal.
57 kilosun daha ne olsun :D bende 55-56 civarına gelmek istiyorum
Kilo almanın da sağlıklı olanı uygun olandır. Ne yaparsan yap buna dikkat et. Normal gündelik olarak(2.500 kalori düzenli ve dengeli) beslenmenin yanı sıra yatmadan 1 saat önce 10 cicibebe ve 1 bardak süt içebilirsin. Kuruyemiş de olabilir. Bu şekilde 2 ay içerisinde 5 kiloya yakın alabilirsin.
:D Ben bir paket tüketirim sütle yeterki işe yarasın ayda 2 kilo olsa bile şahane.
Bu arada bu video beni inandırdı. Sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı