Kingston KC3000 2TB vs Samsung 980 Pro 2TB

matadoria

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay :)
Daha fazla  
Meslek
Electrical Automation
Profil Kapağı
1525868904
Arkadaşlar teknik olarak olaya hakimim fakat hangisini alacağımı seçemiyorum. Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Bir türlü karar veremedim. Sistem ve oyun için kullanacağım.

Sistem ve oyun için kullanacaksan önemi yok, hatta daha ucuz bir şey de alabilirsin. Bu karşılaştırmada ise önerim, ucuz olandan yanadır. Ama fiyatları aynı ise KC3000 al. Çünkü SLC Size'ı daha büyük, yarın bir gün büyük dosyalarla işin olduğunda hayat kurtarır.

Sistem ve oyun için kullanacaksan önemi yok, hatta daha ucuz bir şey de alabilirsin. Bu karşılaştırmada ise önerim, ucuz olandan yanadır. Ama fiyatları aynı ise KC3000 al. Çünkü SLC Size'ı daha büyük, yarın bir gün büyük dosyalarla işin olduğunda hayat kurtarır.
Fiyatları aynı dostum. Kingston Fury Renegade alacaktım fakat onu kaçırınca seçenekler bunlara düştü. Kingston KC3000 tercih edeceğim gibi duruyor. Standart ev kullanıcısı olarak bunların ömürlerini dolduracağımızı hiç sanmıyorum.

Fiyatları aynı dostum. Kingston Fury Renegade alacaktım fakat onu kaçırınca seçenekler bunlara düştü. Kingston KC3000 tercih edeceğim gibi duruyor. Standart ev kullanıcısı olarak bunların ömürlerini dolduracağımızı hiç sanmıyorum.

Ben Kingston Fury kullanıyorum gen4 1 TB aşırı memnunum 7300 Mb/s civari oku 6000 civarı da okuma vardı yanlış hatırlamıyorsam. 1450 liraya almıştım. Şu anda güncel fiyatı 2500 TL olmuş.

Fury Renegade ile KC3000, tamamen aynı disk hocam. Sadece Fury Renegade'in okuma-yazma hızı 3-5 daha yüksek o kadar. Tamamen aynı DRAM, NAND ve kontrolcüyü kullanıyorlar.

Geri
Yukarı