Klavye yazılımındaki sayıları ayırmak

caneravcii

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sorunum var. Ben nümerik klavye aldım. Bu klavyeyi Soundpad olarak kullanmak amaçlı almıştım fakat bu harici klavye ile benim klavyedeki sayıların yazılımı aynı. Ben bunu ayıramıyorum harici klavyede fonksiyonları değiştiriyorum kendi klavyemde de aynısı oluyor, istediğim şey ikisi aynı olmayacak hariciyi Soundpad normal klavyemdeki stabil kalacak. Ben bunu nasıl yapabilirim? Gözünü seveyim yardım et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir sorunum var. Ben nümerik klavye aldım. Bu klavyeyi Soundpad olarak kullanmak amaçlı almıştım fakat bu harici klavye ile benim klavyedeki sayıların yazılımı aynı. Ben bunu ayıramıyorum harici klavyede fonksiyonları değiştiriyorum kendi klavyemde de aynısı oluyor, istediğim şey ikisi aynı olmayacak hariciyi Soundpad normal klavyemdeki stabil kalacak. Ben bunu nasıl yapabilirim? Gözünü seveyim yardım et.
Belki kısayol atayabilirsiniz. Mesela Sounpad'de 1 rakamına atadığınız özelliğin çalışması için shift + 1 şeklinde yaparsanız bu şekilde halledebilirsiniz.

Aynı istek bende de var. 2 klavyem var şuanda ve eski klavyemi senin gibi soundpad vb. için kullanmak istiyorum. Sen halledebildin mi? @caneravcii

Geri
Yukarı