KMSpico ile etkinleştirme gelecekte sorun yaratır mı?

Tonit23

Centipat
Daha fazla  
3 yıl önce KMSpico ile etkinleştirmiştim bu da Microsoft hesabıma kayıtlı şekilde key yapmış sıkıntı yaratır mı?
Bilgisayarıma sadece 2 kere virüs girdi bundan kaynaklı olabilir mi?

3 yıl önce KMSpico ile etkinleştirmiştim bu da Microsoft hesabıma kayıtlı şekilde key yapmış sıkıntı yaratır mı?
Bilgisayarıma sadece 2 kere virüs girdi bundan kaynaklı olabilir mi?

Formattan sonra gitmediyse gitmez. O gözüken 2 dosya KMSpico'nun saklandığı konumlardır kaldırdığında elinde key kalır uygulama gider.

En büyük zararı güvenlik yönünde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki, yakında bilgisayar değiştireceğim bu Microsoft hesabımı girsem yeni bilgisayara bir şey olur mu?

Formattan sonra gitmediyse gitmez. O gözüken 2 dosya KMSpico'nun saklandığı konumlardır kaldırdığında elinde key kalır uygulama gider.
etkinleştirdikten sonra yaklaşık nerdeyse 5 kere windows yükselt indir yapmıştım gitmemişti

Peki, yakında bilgisayar değiştireceğim bu Microsoft hesabımı girsem yeni bilgisayara bir şey olur mu?

Etkinleştirdikten sonra yaklaşık neredeyse 5 kere Windows yükselt indir yapmıştım gitmemişti

Ürün anahtarını kaldır bilgisayardan. Yeni bilgisayarda bir sorun olmaz tabii ama bot olarak kullanılıyor olayı var, yeni bilgisayara geçmeden önce bilgisayara bağlı tüm hesaplarının şifrelerini değiştirmen yararına olur.

Geri
Yukarı