Çözüldü Kokpit elemanları ne işe yarıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cockpit_Me262.jpg

Simpleplanes adlı oyunda ME-262'nin kokpitini yapıyorum. Bu nedenle de internetten bakıp elemanların ve tuşların ne olduğuna bakıyorum. Bu resmi War Thunder'in wikisinden aldım. Hem üzerinde ne olduğu yazması, hem de diğer çekilen fotoğraflara göre daha iyi olmasından dolayı bu fotoğrafı kullanıyorum. Sormak istediğim ise şu;

Solda "RATOG Switch" ve "AFN Indicator" isimli iki adet eleman bulunuyor. Bu tuşlar veya elemanlar ne görevi yapıyor? Internette düzgün bilgi bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
RATOG, Rocket Assisted Take-Off Gear:

AFN Indicator: Radyo temelli navigasyon indikatörü:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@kozmonot02, yorumlar mısınız? Nasıl olmuş? Uçak benim değil ancak üzerinde çok oynama yaptım.

Asıl halini oynamıştım yavaştı ama hız sorununu çözmüşsün ek bombalar görmek güzel ve kokpitte mükemmel olmuş.
***Sizi takip ettim rica edersem benim uçaklarımada bakar mısınız ?

Bu uçakla ilgili çözemediğim bir sorun var. Orta konsolda çıkıntı olan kısımda çevirmeli bir düğme vardı. Onu ne kadar denediysem deneyeyim dönmüyor. Koltuğun sağ arkasında var o dönerken öndeki dönmüyor. Ne yapacağımı gerçekten bilemedim.

Bu uçakla ilgili çözemediğim bir sorun var. Orta konsolda çıkıntı olan kısımda çevirmeli bir düğme vardı. Onu ne kadar denediysem deneyeyim dönmüyor. Koltuğun sağ arkasında var o dönerken öndeki dönmüyor. Ne yapacağımı gerçekten bilemedim.

Aga bende bilmiyorum sadece temel olanları biliyorum.

Geri
Yukarı