Kolay gelsin kaç günde kargoyu getirir?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Vatan'dan alıdığım ürün İstanbul'dan İzmir'e kolay gelsin kargosu ile gelecek siparişimi dün ettim yarın onaylanıp yola çıkarsa ne zaman elime geçer?

Kolay Gelsin firması günlük teslimat yapan bir firma. Ben İstanbul'dayım ve Amazon'dan aldığım her ürün bu firma ile geliyor ve aylık neredeyse 10-15 arası siparişim oluyor. Genelde benim siparişlerim ertesi gün teslim ediliyor. Ama İzmir ve İstanbul arası siparişten 2 gün sonra teslim edilir herhâlde.

Zaten Amazon'un öngördüğü tahmini teslimat tarihi %95 ihtimalle doğru oluyor. Hiç unutmam, bir keresinde gece, sabaha karşı 04:00 gibi sipariş vermiştim ve yatmıştım. Ben uyuyorken öğle saatlerinde zil çaldı ve firma kargomu getirmişti. Çok şaşırmıştım, merak etme hızlı teslimat yapıyorlar.

Son düzenleme:
Kolay gelsin firması günlük teslimat yapan bir firma. Ben İstanbul'dayım ve Amazon'dan aldığım her ürün bu firma ile geliyor ve aylık neredeyse 10-15 arası siparişim oluyor. Genelde benim siparişlerim ertesi gün teslim ediliyor. Ama İzmir ve İstanbul arası siparişten sonra 2 gün sonra teslim edilir herhâlde.

Zaten Amazon'un öngördüğü tahmini teslimat tarihi %95 ihtimalle doğru oluyor. Hiç unutmam, bir keresinde gece, sabaha karşı 04:00 gibi sipariş vermiştim ve yatmıştım. Ben uyuyorken öğle saatlerinde zil çaldı ve firma kargomu getirmişti. Çok şaşırmıştım, merak etme hızlı teslimat yapıyorlar.

Evet hızlı teslimat yapıyorlar bende Amazon'dan sipariş ettiğim günün sonraki günü elime ulaşıyor. Vatan ortalama 2 gün içerisinde elinize ulaşır yazmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı