Konusu Oyun Olan Kitap Önerileri

• Konuyu başlatan Norm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 5B
Warcraft kitaplarını okudum. Elimde 2. ve 3. kitapları var şöyle söyleyeyim, 2. kitabın konusu ork ve insan savaşları; 3. ise şeytan ve büyücülük ile ilgili. 2. kitap okuduğum en iyi kitaplardan birisidir bana göre. 3.' sünde biraz sıkılmıştım çünkü aksiyon yoktu. Oyunun içeriği ile ilgili değil de konusuyla ilgili kitap okursanız tavsiye ederim. İlginizi çektiyse yazın, kitapların tam isimlerini vereyim.

Assassin's Creed ve Metro serileri. Metro 2033 ve 2034 türkçe. 2035 daha çıkmadı. 2033, Metro 2033 oyununu anlatıyor. Aslında Metro'da kitap oyun oluyor, yani Metro 2033 oyunu kitabı anlatıyor demeliyim. Metro 2034 kitabını ise Metro Last Light oyunu anlatıyor ama çok az alaka var. İlk oyun kitabıyla daha alakalı bence. Assassin's Creed'de ise Rönesansı satın almıştım geçen yıl. Şu an en az 1 kitap daha Türkçe'ye çevrilmiştir. D&R'da Gizli Sefer ve Yoldaşlık kitapları çevrilmiş olarak gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı