Netflix Kotası biten KYK internetiyle Netflix kullanılabilir mi?

EnesCelx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben KYK yurdunka kalan bir öğrenciyim, Netflix almayı düşünüyorum. KYK internetiyle Netflix kullanılabildiğini biliyorum ama kota bitince kullanabilir miyim, kalite ne kadar düşer, almaya değer mi sizce? Tavsiye ve önrilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kota bittikten sonra Kbps hızlara düşmekte bu hız ile verimli bir Netflix kullanımı hayal. İnternet olan yerlerden indirp çevrimdışı kullanabilirsiniz.

Kota varken bile gün içinde çoğunlukla sürünen, süründüren bi' internet. Kota bittiğinde Google ana sayfasını bile açamadığımı hatırlıyorum.
Kota yokken pek kullanma umudunuz olmasın, gece yarısından sonra ve bazen şansa sabah erken saatlerde kullanılabilir hale geldiği oluyor.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben KYK yurdunka kalan bir öğrenciyim, Netflix almayı düşünüyorum. KYK internetiyle Netflix kullanılabildiğini biliyorum ama kota bitince kullanabilir miyim, kalite ne kadar düşer, almaya değer mi sizce? Tavsiye ve önrilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Okulun internetinden indirip izlemek en mantıklısı. Zaten hızlar yüksek olduğu için kısa sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı