Kredi kartı ile alınmış ürün nakit olarak iade edilir mi?

Mutlu Arıcık

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Arkadaşlar annem bana Decatlon mağazasından 250 TL'ye ayakkabı almış ama ayakkabı büyük geliyor bana, kredi kartı ile almış yarın gidip iade ettiğimde nakit olarak geri ödenir mi?

Kredi kartına alınmış şey geri iade edilir nakit alamazsınız yani Kredi kartında o iptal edilir diye düşünüyorum ama ayakkabı fazla büyük değilse değiştirmene gerek yok insan ayağı sürekli büyüyor.

Arkadaşlar annem bana Decatlon mağazasından 250 TL'ye ayakkabı almış ama ayakkabı büyük geliyor bana, kredi kartı ile almış yarın gidip iade ettiğimde nakit olarak geri ödenir mi?
Hayır, tutar kartınıza iade edilir. Taksitle alınmışsa bankaya göre değişir tabi ama taksitle de iade edilebilir. Ayrıca mağazadan aldığınız için iade almama hakkına da sahipler. En fazla kupon verebilirler. Saygılar.

Hayır kredi kartıyla ödeme yaptıysa,para kredi kartına geri yatar . bunun yerine değişim yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı