Kron XC 100 vs Corelli Snoop 5.1

Aamet00

Picopat
Daha fazla  
Merhaba başlıktaki iki model arasında kaldım,. Sizce hangisini alayım? (Kron v fren olanından) Bisikletten anlayanlar ya da bu modellerden kullananlar ne tavsiye eder?

Merhaba başlıktaki iki model arasında kaldım. Sizce hangisini alayım? (Kron v fren olanından) Bisikletten anlayanlar ya da bu modellerden kullananlar ne tavsiye eder?

V fren mi kaldı hocam bu dönemde? Çocuk bisikletlerinde bile hidrolik disk fren var. Ben corelli snoop 5.2 kullanıyorum, kadrosu hariç herşeyi kırılabilir, ancak kadrosu kırılmaz. Kadroları aşırı sağlam ancak üzerinde bulunan parçalar için aynı şey söylenemez. Tavsiyem corelli olacaktır.

V fren mi kaldı hocam bu dönemde? Çocuk bisikletlerinde bile hidrolik disk fren var. Ben corelli snoop 5.2 kullanıyorum, kadrosu hariç herşeyi kırılabilir, ancak kadrosu kırılmaz. Kadroları aşırı sağlam ancak üzerinde bulunan parçalar için aynı şey söylenemez. Tavsiyem corelli olacaktır.
Çok mu sorun çıkarıyor sağlamlık açısından diğer parçalar? Kronda da hep shimano parçalar kullanılmıs o yuzden arada kaldım.

Geri
Yukarı