KUARK-CANDY RTX 4060 Ti hazır sistem vs PLANET-OCEAN RX 7800 XT hazır sistem

Dostum , uzun ömürlü kullanmak istiyorum demişsin ama ddr4 sistemler arasında kararsız kalmışsın. O bütçeye giriş seviyesi dahi olsa ddr5 sistem bakmanı tavsiye ederim. En azından geliştirmeler için önün açık olur.

Zorlama ile alakası yok ama fakat daha geleceğe dönük olur AM5 sistemler şuanki güncel soket oldukları için. Ayrıca 7500F ile 5600'ün testlerini de inceleyebilirsin aradaki farkları.
Anladım peki AMD ekran kartı konusunda ne diyorsunuz sorunlarla karşılaşır mıyım çevremde kullanan oldu genelde kötü yorum yapıyorlardı birtakım hataları olduğu konusunda. Aşırı ısınma, güç tüketimi, siyah ekran gibi problemler olduğunu söylüyorlardı bu tip şeylerle karşılaşır mıyım bu modellerde?

Anladım peki AMD ekran kartı konusunda ne diyorsunuz sorunlarla karşılaşır mıyım çevremde kullanan oldu genelde kötü yorum yapıyorlardı birtakım hataları olduğu konusunda. Aşırı ısınma, güç tüketimi, siyah ekran gibi problemler olduğunu söylüyorlardı bu tip şeylerle karşılaşır mıyım bu modellerde?
6000 serisinde abarta abarta hala var diyen insanlar var ama çıkan bildirimi WattMan hatası sanıyorlar. 7000 serisinde böyle bir şeyle karşılaşmanız normal şartlarda çok çok zor bana kalırsa yok bile.

Geri
Yukarı