Kulak içi kulaklıktan kulak üstüne geçilir mi?

Churchillx

Kilopat
Merhaba dostlar. Şu anda kullandığım Xiaomi Piston Fresh kulaklığım bozuldu. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyordum.

Hem müzik hem de oyun için kulaklık almayı düşünüyorum. Tabii YouTube videoları vs. dahil.

Kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadığım için bazı şüphelerim var. Mesela kulak içine göre daha rahatsız edici olur mu? Aynı şekilde ses kalitesi nasıl olur? Çok yüksek beklentim yok ama Xiaomi Piston Fresh'ten kaliteli olmasını beklerim illaki. Ve tabii ki terleme yapar mı? Çünkü saatlerce kullanıyorum.

Sizce nasıl bir deneyim olur? Aşağıya 2 tane örnek bırakıyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Bazı kulaklıklar uzun saatler takıldığında kulak ağrıtabiliyor onun dışında bildiğin kulaklık işte bu attığın kulaklıklardan HS35 iyi diye biliyorum öteki hakkında bilgim yok.

Merhaba dostlar. Şu anda kullandığım Xiaomi piston fresh kulaklığım bozuldu. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyordum.

Hem müzik hem de oyun için kulaklık almayı düşünüyorum. Tabii YouTube videoları vs. dahil.

Kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadığım için bazı şüphelerim var. Mesela kulak içine göre daha rahatsız edici olur mu? Aynı şekilde ses kalitesi nasıl olur? Çok yüksek beklentim yok ama Xiaomi piston Fresh'ten kaliteli olmasını beklerim illaki. Ve tabii ki terleme yapar mı? Çünkü saatlerce kullanıyorum.

Sizce nasıl bir deneyim olur? Aşağıya 2 tane örnek bırakıyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Kulak içi kullanıyordum yakın zamanda geçtim kulaküstüne külak üstü daha rahat fakat dikkatli seçin arkadaşın dediği gibi bazıları kulak ağrıtıyor 1-2 saate.

Geri
Yukarı