Kulaklıkta ses kartı önemli mi?

Marvrex

Hectopat
Gamepower Medusa kulaklığım bozuldu. Ben de bütçeme uygun bir kulaklık bakarken Havit H2002p modelini buldum ama jak girişli olan versiyonu H2002D'nin görüntüsü ve mikrofonunun çıkma özelliği daha çok hoşuma gitti. Bayağı eski model bir anakartım var "Pegatron ipxg41-D3" sizce H2002D'yi alsam gözle görülür bir fark olur mu?

Alabiliyorsanız H2002p almanızı öneririm. Kendim ASUS Prime A620M-K anakart ile H2002D modelini kullanıyorum ve sesi kulağa hoş geliyor. Kulaklığı monitöre taktığımda ise ses yüksekliği ve kalitesi artıyor. Kısaca ses kartı önemli, alınabiliyorsa P modeli alınmalı.

Alabiliyorsanız H2002p almanızı öneririm. Kendim ASUS Prime A620M-K anakart ile H2002D modelini kullanıyorum ve sesi kulağa hoş geliyor. Kulaklığı monitöre taktığımda ise ses yüksekliği ve kalitesi artıyor. Kısaca ses kartı önemli, alınabiliyorsa p modeli alınmalı.

Teşekkür ederim öneriniz için.
Ön USB girişlerim çalışmadığı için bazen yer kalmıyor USB'de o yüzden jak girişli olması daha çok işime gelebilirdi fark yarattığını anladım ama ciddi bir fark var mı ses kalitesinde.

Teşekkür ederim öneriniz için.
Ön USB girişlerim çalışmadığı için bazen yer kalmıyor USB'de o yüzden jak girişli olması daha çok işime gelebilirdi fark yarattığını anladım ama ciddi bir fark var mı ses kalitesinde.

Genel ses kalitesi duyulabilir şekilde güzelleşiyor ancak monitörümde tek jak girişi olduğundan mikrofonunu kullanamıyorum. Belki sizin anakartınızda farklı bir şekilde de ses verebilir onu bilemem ancak almışken p modelini alın bence. USB yeri için çoğaltıcı alınabilir.

Geri
Yukarı