Kutusuz şarjı bozuk Mi Band 5 iade olur mu?

Beoxolf

Kilopat
Ürünü Teknosa'nın sitesi üzerinden aldım. Satıcı teknosaydı. Aldıktan sonra kutusunu çöpe atmışlar. Ürün normalde en az bir hafta şarj olmadan dayanmalıyken hiç kullanmasam bile 1 2 saatte şarjı hızlı bir şekilde bitiyor. Şimdi ben kutusu yok diye iade edemeyecek miyim ürünü? Kalan her parçası yanımda elimde. Fatura ve irsaliye de yanımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz gibiyse ürün zaten bozuk. Başkasına da satamayacaklar, haliyle iadenizi kabul ederler diye düşünüyorum. Genelde büyük firmalar, bu tarz durumlarda sıkıntı çıkarmıyorlar.

Teknosa mağazada sattığı ayıplı , hakkında yanlış bilgi verilmiş ürünün bile geri iadesinde sorun çıkartıyor. Geri alacaklarını düşünmüyorum :/

Teknosa personelleri tarafından yanlış yönlendirilerek almış olduğum temassız hızlı şarj cihazını geri iade almamak için 1 ay teknik serviste süründürdüler beni...

Ayni urunu kullanmayi dusunuyorsaniz yenisini alip onun kutusuyla bunu iade etmeyi deneyebilirsiniz. Vaktinde kulaklık icin yapmistim sorun olmamisti.

Ayni urunu kullanmayi dusunuyorsaniz yenisini alip onun kutusuyla bunu iade etmeyi deneyebilirsiniz. Vaktinde kulaklık icin yapmistim sorun olmamisti.
Bendeki bu şansla o da bozuk çıkar. Hediye olarak almıştım bir de. Teknosa uğraştıracak gibi duruyor. Bugün mağazalarına bir uğrayıp konuşmak istiyorum. Bakalım artık ne olucak.

Geri
Yukarı