Lacoste Saat Nasıldır?

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, yaklaşık 6 yıldır kullandığım çelik/demir her neyse bir saatim vardı. Değiştrmek istiyorum bir tane buldum ama bu sefer silikon kordon ve kordon da desenler var. Bunu da yaklaşık 5-6 yıl kullanırım ve acaba desenleri ve kordonu bu süreye dayanır mı? Kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.

Güzel bir saat seçmişsiniz, dayanıklı olacağından eminim. Size bende bir saat önereyim umarım beğenirsiniz.
Teşekkür ederim. Dün şu saati almış bulunuyorum.

Saat, saat yapan firmalardan alınır. Lacoste bunu Çin'den markasını dahi bastırıp, misline satıyordur.

Bu saatin yerine Seiko, Swatch, Tissot gibi saatçi firmaların giriş seviyelerini tercih ederdim.
İçindeki malzemeler Lacoste'nin seçtiği ise sıkıntı yoktur. Sonuçta Apple parçalarıda Çin'de birleştiriliyor. Daha önceki saatim Casio idi zaten gerçekten aşırı sağlam ona lafım yok.
Kol saati sizin zevkine kalmış bir olay, şahsen o saatlerin en pahalısı'da verseler bedavaya takmam klasik saatler takarım. Bütçeniz 400 TL civarıysa internetten almayın derim.
Eski saatim kadranı spor, kordonu klasikti. Bu seferde bu tarz olsun dedim. İnternetten değil mağazadan aldım. Ürünü göstermek için link olarak attım. İlk mesajımda farklı bir model vardı bu modeli görünce buna yöneldim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı