Laptoptan sökülen SSD, PC'ye nasıl bağlanır?

Doğa Aden

Decapat
Daha fazla  
Hi-Level 120 GB veya 118 GB bir SSD'm var bunu nasıl PC'ye bağlarım ama kasanının içinden değil USB gibi bir şeyle yapılabilir mi bu?

Hi-Level 120 GB veya 118 GB bir SSD'm var bunu nasıl PC'ye bağlarım ama kasanının içinden değil USB gibi bir şeyle yapılabilir mi bu?

Tavsiye etmem fazla. Arkadaş atmış ama SATA kablosu alıp, PSU'daki güç kablosunu SSD'ye takıp kullanabilirisiniz çok zahmetli değil.

Sanırım ilk arkadaşın dediği gibi yapacağım.
Şimdiden söyleyeyim usb bellekten farkı kalmayacak diskinin, sadece daha fazla alanın olacak. Üstelik diskin böyle açıkta kalması pekte sağlıklı değil. Diskin için kutuda alman gerekecek ve arkadaşın dediği gibi hız düşüşü yaşayacaksın(hemde baya). Eğer taşınabilir olarak kullanmayacaksan ben de arkadaşın dediğini öneririm. İyi Forumlar!

Şimdiden söyleyeyim USB bellekten farkı kalmayacak diskinin, sadece daha fazla alanın olacak. Üstelik diskin böyle açıkta kalması pek de sağlıklı değil. Diskin için kutuda alman gerekecek ve arkadaşın dediği gibi hız düşüşü yaşayacaksın(hem de bayağı). Eğer taşınabilir olarak kullanmayacaksan ben de arkadaşın dediğini öneririm. İyi sosyaller!

Zaten sadece içindeki fotoğrafları almak için yapacaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı