Lenovo M10 3. nesil Android 12 güncellemesi almıyor

dogant

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Cihaz modeli TB328FU, Lenovo sitesinde Q4 2022'de Android 12 güncellemesi alacağı görünüyor ama herhangi bir güncelleme gelmedi.

İlk defa Android cihaz satın aldım, pek anlamıyorum. PC'den güncelleme yapacağım zaman restore seçeneği çıkıyor sadece ve o da hata veriyor. Ayrıca son verison yüklenecek diyor ama o son verdiyonun da hangi sürüm olduğu belli değil. Tüm dosyaları da siliyor.

Lenovo'nun kadar saçma bir bir güncelleme sistemi olduğunu bilmiyordum.

Lenovo desteğin olaya yaklaşımı ise bu. Cevap verip görüşmeyi kapattı. Cevap da şu: Cihaz ihtiyaç duyduğu zaman güncelleme alır.

Sizce ne zaman ihtiyaç duyar. Acaba cihaz abi ne gerek var 11’de kalalım falan der mi?

Dosya Ekleri

• IMG_5672.png
    IMG_5672.png
    300,8 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
3. nesil alıyor resmi siteye göre. Ayrıca yorumlarda da 12'ye geçtiğini yazanlar vardı.

M10 3. NesilTB-328XUAndroid 11Android 122022 4. Çeyrek28.02.2025*
TB-328FUAndroid 11Android 122022 4. Çeyrek28.02.2025*

Yılbaşında satın aldım aynı ürünü. Kargodan geldiğinde kurulumunu yaptım ve hemen güncelleme geldi, güncellemeyi de kurdum sorunsuzca..

Tabletten.

Ayarlar -> Sistem -> Sistem Güncellemesi

adımlarını takip ederek, "Güncellemeleri kontrol et" deyin.. Güncelleme alıyor olması lazım. İnternete bağlı olduğunuzdan emin olun.

Yılbaşında satın aldım aynı ürünü. Kargodan geldiğinde kurulumunu yaptım ve hemen güncelleme geldi, güncellemeyi de kurdum sorunsuzca.

Tabletten.

Ayarlar -> Sistem -> Sistem Güncellemesi

Adımlarını takip ederek, "Güncellemeleri kontrol et" deyin. Güncelleme alıyor olması lazım. İnternete bağlı olduğunuzdan emin olun.

Lenovo Tab M10 TB328FU cihazını bende kullanıyorum Android 13 size geldi mi?

Geri
Yukarı