Çözüldü Lethal Company terminal sorusu devamlı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swindlerx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar lethal Company oyununu modlu şekilde oynuyorum terminale her ama her girdiğimde favori hayvanınızı girin diye bir şey çıkıyor. Yazıyorum giriyor tamam fakat tekrar açtığımda yine geliyor. Sinir krizi geçiriyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Görüntüsü (83).png

Çözüm
Terminal ile alakalı birden fazla mod kullanıyorsan birisi terminali bozuyor olabilir, modları teker teker devre dışı bırakarak hangi modun sebep olduğunu bulmayı deneyebilirsin.
Teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığınız için, Bir kez oyuna modsuz şekilde girip yazdıktan sonra gitti.
Terminal ile alakalı birden fazla mod kullanıyorsan birisi terminali bozuyor olabilir, modları teker teker devre dışı bırakarak hangi modun sebep olduğunu bulmayı deneyebilirsin.

Teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığınız için, Bir kez oyuna modsuz şekilde girip yazdıktan sonra gitti.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı