LG 24GN65R-B alınır mı?

Level 2 nedir ayrıca renk için bir ayar yapmam gerekiyor mu beni şu an tatmin ediyor ekstra bir ayar yapmam gerekirmi Fast modunda 144Hz gamer 2 ayarında şu an.
Level 2 tepki süresi 1-2-3-4-5 off seçeneği olan .Gamer modlarında renkler güzel değil. Saturation yükselterek renk doygunluğu yakalayabilirsin. Kontrast 80 parlaklık 60-65 civarı colour ayarı hangisi sana hitap ederse .

Level 2 nedir ayrıca renk için bir ayar yapmam gerekiyor mu beni şu an tatmin ediyor ekstra bir ayar yapmam gerekirmi Fast modunda 144Hz gamer 2 ayarında şu an.

Aklım şimdi kullandığım monitöre gitti pardon. Lg nin on screen control programından kolay ayar yapabilirsşn tepki süren fast iyi fasterda biraz ghosting oluyordu. Renk ayarını dediğim gibi contrast parlaklık ve colordan özelleştirerek yakala gamer modları renkleri benim hoşuma gitmiyor . Birde karanlık alanı aydınlatan bir menü var onu 20-30 a çek renkleri bozuyor gölgelerdeki ayrıntıyı oyunda fark et diye . Black stablizerdi herhalde

Son düzenleme:
Level 2 tepki süresi 1-2-3-4-5 off seçeneği olan. Gamer modlarında renkler güzel değil. Saturation yükselterek renk doygunluğu yakalayabilirsin. Kontrast 80 parlaklık 60-65 civarı colour ayarı hangisi sana hitap ederse.

Aklım şimdi kullandığım monitöre gitti pardon. LG'nin on screen Control programından kolay ayar yapabilirsşn tepki süren Fast iyi fasterda biraz ghosting oluyordu. Renk ayarını dediğim gibi contrast parlaklık ve colordan özelleştirerek yakala gamer modları renkleri benim hoşuma gitmiyor. Bir de karanlık alanı aydınlatan bir menü var onu 20-30'a çek renkleri bozuyor gölgelerdeki ayrıntıyı oyunda fark et diye. Black stablizerdi herhalde.

Hocam gamer 1 şu an iyi oldu benim için tek tek denedim bozmak istemiyorum çünkü 2.ekran olarak kullanacağım ana ekranım laptop o yüzden sıkıntı yok ama gamer 1 iyi bence canlı duruyor.

Geri
Yukarı