LG 55NANO766QA vs VESTEL 55QA9700

Belirtmiş olduğunuz Vestel TV'den bende kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim görüntü kaliteside oldukça iyi zaten 4K diye belirtilmiş. Ayrıca Android TV olması ekstradan fayda sağlar sizlere. Tabii ki fiyat performans olarak LG kullanabilirsiniz fakat bütçemi Vestel için kullanabilirim diyorsanız Vestel almanızı öneririm.

Vestel QA9700 65 inç kullanıyorum 6 aydır kullanıyorum. Uzunca bir araştırma dönemim oldu. QA serisini gerçekten öneririm. 65inç olan QA9700 karma panel kullanıyor, yani 3 farklı panel tipide kutunuzdan çıkabilir, bende LG IPS panel çıktı, görüntü VA'ya göre daha parlak, QLED olduğu için de renkler daha canlı daha belirgin. Vestel QA serisini öneririm, ama alacaksanız eğer hepsiburada veya trendyol gibi mağazalardan bayi olan yerlerden daha uyguna alabilirsiniz. Onlar kargoya veriyor kargo size teslim etmiyor servise teslim ediyor, bu da çok avantajlı ve çok iyi bir şey, yani kırık mı gelecek hasarlı mı gelecek tutanağı kargocu mu tutacak gibi sorunlarla uğraşmıyorsunuz, kutuyu servis yanınızda kendisi açıyor. Size kuruyor.

Geri
Yukarı