Logitech G102 Prodigy nasıldır?

Valla Logitech çekilişinden kazandım 2 tane birini satıyorum öyle duruyor sadece satmasam da zarar değil :) En son 400 TL bandında görmüştüm. Dolar yükselirse alıcı bulurum heralde daha altına vermek istemiyorum paraya ihtiyacım yok zaten :)
Hocam uğraşma satamazsın uygun fiyattan birine ver gitsin. Hatta almak isteyip alamayan birine hediye ver. Bana uygun değil zaten o mouse ben fps oynuyorum

Hocam uğraşma satamazsın uygun fiyattan birine ver gitsin. Hatta almak isteyip alamayan birine hediye ver. Bana uygun değil zaten o mouse ben fps oynuyorum
RX580 bekliyorum ağustosta çalışacağım ekran kartı için satarsam daha az çalışırım sistemi topladım ekran kartı yok yaz bitiyor. Çevremde isteyen çok kişi var ama çoğu sahte insanlar.

G502 sektördeki en iyi FPS farelerinden biridir. Ama o fiyat biraz abartı olmuş.

G102 sizin için uygundur bence. Daha da ergonomik isterim derseniz G402 modeline bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı