Logitech G300s MediaMarkt mağazasında iade edilebilir mi?

yankie

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, 2 gün önce G300S aldım. Mouse gayet iyi ama elime küçük geldi ve kronik sorunlu bir mouse olduğunu sonradan öğrendim. MediaMarkt mağaza içinden aldım. İnternetten yapılan alışverişler iade oluyor. Peki mağazaya geri götürsem iade alırlar mı onun yerine başka mouse alacağımı söylesem?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade almaları için bir zaruret yok. İnisiyatif alıp iade almazlarsa yapabileceğiniz bir şey de yok. 14 günlük iade hakkı sadece internet alışverişlerinde geçerlidir. Açıkçası iade alacaklarını sanmıyorum.

İade almaları için bir zaruret yok. İnisiyatif alıp iade almazlarsa yapabileceğiniz bir şey de yok. 14 günlük iade hakkı sadece internet alışverişlerinde geçerlidir. Açıkçası iade alacaklarını sanmıyorum.

Evet müşteri hizmetlerini aradım öyle söylediler ama yarın mağzaya gidip soracağım başka bir mouse ile değişim olur mu diye şansımı deneyeceğim çünkü küçük bir mouse, şekli yamuk, uzun süreden sonra elde ağrı yapmaya başlıyor.
Yarın şansımı deneyeceğim g300s mouse ve klavye almıştım ikisinide iade edeceğim tabi alırlarsa hoşuma gitmedi çünkü tek neden memnuniyetsizlik değil dediğim gibi mouse sol tık kronik sorunlu küçük ve yamuk bir mouse bir zamandan sonra elinizde ağrı yapiyor gelişmeleri yazacağım buradan.
Evet mağazaya gittim ve iade edemedim hiçbir şekilde demek'ki neymiş her zaman internet üzerinden alışveriş yapılmalıymış internet üzerinden alsaydım 14 gün içinde her şekilde iade hakkım vardı ama mağazadan aldığım ve ürünü açtığım için (2 gün önce almıştım) iade yokmuş saçmalık gerçekten internetten alınan ürün açılmış olsa bile 14 gün geçmeden iade edilebiliyor hatta orada bunu iade alın üstüne para koyup bir üst segmentini alayım dedim onu bile kabul etmediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı