LoL'de haksız yere ban yediğimi düşünüyorum

Adamda benim oynayacağım karakteri sıra salmadım diye banladı. Kardeşim sizin aklınızda problem mi var? Tamam buraya kadar sorun yok, ailevi değerlerime hangi hakla küfür ediyor?

Aklımızda problem yok. Adam küfür etti feedledim ve haksız ban yedim diyorsun. Dediğin şey karşıdaki adam içinde geçerli olur o zaman. Adamda anasına sövdümde haksız ban yedim diye şikayet etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL oynuyordum sıralı maçta karakter seçme sıramı isteyen ormancımıza vermeyince gitti oynayacağım şampiyonu banladı ve küfür etti bende Shaco alıp feedledim kaybettik ve gayet de mutluyum iyi ki yaptım fakat bir dahaki maça girdim ve karakteri seçtim başladı oyun dondu bende alt F4 attım tekrar girmeye çalışınca bu ekranı gördüm.

Eki Görüntüle 2193780
İyi ki yemişsin. Ben de kendime hakim olamam, hala sohbet banı yemeye devam ederim ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum sinirime hakim olmak için ancak hiçbir zaman ne kadar sinirlensem de rakibe gidip feedlemedim. Elimden geleni yaptım iyi oynamak için.

Adamda benim oynayacağım karakteri sıra salmadım diye banladı. Kardeşim sizin aklınızda problem mi var? Tamam buraya kadar sorun yok, ailevi değerlerime hangi hakla küfür ediyor?
Sen de küfür et, sohbet banını ye geç ya da sessize al, başka bir karakter oyna.

Feedlemişsin, ortada bir kabahat, bir suç var. Cezasını da vermişler, WP Riot!
Adamı muteleyip raporlasaydın 1 gün sonra ban yiyen sen değil o olurdu.
Ayrıca hadi o herif kaybetmeyi hak etti, ya diğerleri?

Geri
Yukarı