Çözüldü Lutris EA Game veya benzeri Game service oyunları yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flester

Centipat
Daha fazla  
Lutris üzerinden EA Games ve Ubisoft Connect'i indirip oralarda bulunan oyunlarımı oynamak istiyorum ancak Lutris hata veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2024-05-09_09-02-00.png
    Ekran görüntüsü_2024-05-09_09-02-00.png
    76,6 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Lutris üzerinden EA Games ve Ubisoft Connect'i indirip oralarda bulunan oyunlarımı oynamak istiyorum ancak Lutris hata veriyor.

Lutris EA App gibi Launcher'lar konusunda sıkıntılı çalışıyor. EA apps ve Ubisoft Connect için bottles indirmeniz daha iyi olur.

Lutris EA App gibi Launcher'lar konusunda sıkıntılı çalışıyor. EA apps ve Ubisoft Connect için bottles indirmeniz daha iyi olur.

Çözüm
Nasıl kullanıcam peki hocam?

Çözdüm hocam sağ olun. Bu arada Bootles'da PS+ var oradan PS4 ve PS3 oyunlarını oynayabiliyor muyum?

Son düzenleme:
Bu arada Bootles'da PS+ var oradan PS4 ve PS3 oyunlarını oynayabiliyor muyum?

PS+ aboneleğiniz varsa Cloud ile oynamanıza olanak sağlıyor PS oyunlarını ama yerel olarak oynamanızın imkanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı