M1 MacBook Air vs. M2 MacBook Air

Allaj

Decapat
Hocalarım selam;

Pt'den öğrenci indirimiyle MacBook Air alacağım fakat M1 MacBook Air (256 GB SSD, 8 GB RAM) 26000 TL M2 MacBook Air (256 GB SSD, 8 GB RAM) 34000 TL.

Aradaki fiyat farkına değer mi? Cihazı 4 5 yıl kullanmayı planlıyorum. Güncelleme alma farkı nasıl olur?

Şimdiden teşekkürler.

Hocalarım selam;

Pt'den öğrenci indirimiyle MacBook Air alacağım fakat M1 MacBook Air (256 GB SSD, 8 GB RAM) 26000 TL M2 MacBook Air (256 GB SSD, 8 GB RAM) 34000 TL.

Aradaki fiyat farkına değer mi? Cihazı 4 5 yıl kullanmayı planlıyorum. Güncelleme alma farkı nasıl olur?

Şimdiden teşekkürler.

Ben M1 kullanıyorum.
M.2 çıkmadan 6 ay önce almıştım.
Cihazdan memnunum ve ihtiyaçlarımı karşılıyor. M.2 açıkçası aradaki fiyat farkında değmez.
O bütçelere çıkabiliyorsanız M1 Pro alın veya direkt Air M1 alın.

Ben M1 kullanıyorum.
Cihazdan memnunum ve ihtiyaçlarımı karşılıyor. M.2 açıkçası aradaki fiyat farkında değmez.
Bence diğer özellikleri de düşündüğümüzde bütçe seni zorlamayacaksa M2 almaya değer.
Peki hocalarım, sağolun. Planlar değişti, sanırım Windows cihaz almam gerekecek.

Ben M1 kullanıyorum.
Hocam merhaba size bişey sorucam m1 im var benimde açılışta gri ekran çıkıyor kısa süreliğine neden oluyor acaba bilgin var mı?

Geri
Yukarı