Mac için 144Hz hub önerisi

Applebey89

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İphone 15 pro max 1TB + İpad 10. Nesil + Apple Watch Ultra + Macbook Pro M2
Meslek
Yazılım Geliştirici
RAM
8
SSD veya HDD modeli
256 apple
Ekran kartı
Apple gpu10
Anakart
Macbook
İşlemci
M2
Merhaba M2 MacBook Air 16 inch sipariş ettim. Fakat 144Hz ekstra bir monitörüm var hem monitöre HDMI girişi ile 144Hz alabileceğim bir hub lazım aynı zamanda USB girişleri falan olsa iyi olur 144Hz verebilecek kaliteli hub önerisi var mı?

Bu güzel bir şeye benziyor. Ben de 15 dolarlık bir şey kullanıyorum kalite olarak çok iyi değil ama işimi görüyor hatta 240 Hz çıkış veriyor. Tek olay metal olması ki ısıyı tahliye etmesi kolay olsun. Hayırlı olsun bu arada ne zamandır istiyordun. ^^

Çok teşekkürler hocam ne kral adamsın be. Yani bunu alsam HDMI kablomu Hub'a bağlasam Mac'deki Thunderbolt'la birleştirsem 144Hz alabilirim değil mi doğru mu anladım? :)

Çok teşekkürler hocam ne kral adamsın be. Yani bunu alsam HDMI kablomu Hub'a bağlasam Mac'deki Thunderbolt'la birleştirsem 144Hz alabilirim değil mi doğru mu anladım? :)
Her türlü alırsın. 144 Hz bir şey değil. HDMI 1.3 bile 144 Hz görüntü verebilir ki artık HDMI 2.0'ın altında Hub üretmiyorlar bile.

Her türlü alırsın. 144 Hz bir şey değil. HDMI 1.3 bile 144 Hz görüntü verebilir ki artık HDMI 2.0'ın altında hub üretmiyorlar bile.

Anladım hocam. Attığınız fiyatına değer mi peki onu alayım madem 144Hz verecekse ki tek şartım bu ona göre alayım diyorum. Bu arada diğer sorum çok sizi tutmadan metalden bahsetmişsiniz de bu ürün metal mi ve ısı anlamında olumlu yönde katkısı olur mu dersiniz?

Anladım hocam. Attığınız fiyatına değer mi peki onu alayım madem 144Hz verecekse ki tek şartım bu ona göre alayım diyorum. Bu arada diğer sorum çok sizi tutmadan metalden bahsetmişsiniz de bu ürün metal mi ve ısı anlamında olumlu yönde katkısı olur mu dersiniz?
Türkiye'de olmadığımdan fiyatları pek bilmiyorum ancak. yine zaten en uygun fiyatlılardan birisi bu, isterseniz şöyle bir şey de alırsınız. Daha minimalist, ucuz ve iş görür, aynı zamanda bu da tıpkı diğeri gibi metal. Bundan kullanmıştım ben fena değildi. Hala evde duruyor, yakın olsak hediye ederdim.

Elindeki monitörden çıkıp Type-C girişli bir monitör almanı öneririm. Hem 65W’a kadar cihazı şarj edersin hem de aynı anda görüntü aktarırsın. Üzerine monitördeki USB girişlerini de kullanabilirsin. Ben M1 MBP aldığımda böyle yapmıştım aldığım en iyi kararlardan biri oldu belkide.

Yeni konular

Geri
Yukarı